Mobile Homes For Rent

Why Pasohlavky ?

Panorama Garden se rozprostírá na břehu Novomlýnských nádrží na Jižní Moravě v blízkosti vyhledávané vesničky Pasohlávky a v těsné blízkosti nově vybudovaného Aqualand Morávia – nejmodernějším zábavním centru v České republice. V centru Pasohlávek jsou restaurace s venkovními terasami. Nachází se zde obchody, pošta, benzinová pumpa a spoustu vinných sklípků. V těsném sousedství se nachází Autokemp ATC Merkur, který nabízí bohatý kulturní a zábavní program. Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí možnosti sportování a zdravého vyžití v přírodě na čerstvém vzduchu. V kempu najdete hřiště, minigolf nebo tobogán, půjčovnu šlapadel, půjčovnu a školu surfování a vodních lyží nebo možnost zahrát si paintball.

Ideální pro sportovce i rodiny s dětmi.

Celý areál Panorama Garden je pokryt bezdrátovým internetem, který mohou návštěvníci bezplatně využívat.

Cyklostezka :

Trať vyznačená ve směru hodinových ručiček, velký okruh je značen zeleně (27.5 km) a malý okruh je značen červeně (15,5 km). Pomyslný nultý kilometr je naproti vjezdu do Autokempu ATC Merkur, za silnicí E461 Brno-Mikulov-Vídeň.

Cyklostezka vede po rovince a je vhodná také pro in-line brusle. Z cyklostezky je krásný výhled na Novomlýnské nádrže a Pálavu.

Rybolov :

Novomlýnské nádrže jsou známým místem rybolovu. Povolenky na všechny revíry – Dyje 5, 6,7 se prodávají ve společnosti Pálava Pasohlávky.

Upozorňujeme, že nejsme zodpovědni za stav a kvalitu vody v nádržích Nové mlýny. vlastníkem, resp. správcem je Povodí Moravy.

Koupání v nádržích je na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ